KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12702388
nr 1270 2388
Oidentifierad konstnär. Signerad, barn. Olja på duk, 48x39 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:27:19
26/8 20:18:04
All världens barn (Lisa Larson)